Mezinárodní setkání a workshop na téma rum a rumová degustace

Náplavka Praha - 25.3.2022 - 26.3.2022

Indie

Nepál

Filipíny

Česká republika

Slovenská republika

CO SE BUDE NA SEMINÁŘI DÍT

Program

Tentokrát nebudeme pouze ochutnávat, ale budeme si také hodně povídat a uslyšíme sopoustu zajímavostí z jiných koutů světa. Program je rozdělen do dvou částí a každá část proběhne v jeden den. 

25.3.2022 Jako první nás čeká povídání a prezentace našich zahraničních hostů a věříme, že bude o co stát. Vystřídá se celkem 9 přednášejících z pěti zemí. Mezi tématy semináře a workshopu, které budeme probírat, budou:

1. Celý proces výroby rumu od A až po Z - dozvíme se, "jak se to dělá" jinde než v Karibiku, protože na toto téma přijali pozvání pánové z Indie, Nepálu a Filipín, kde se rum vyrábí. Každý nám za svou zemi představí specifika zpracování cukrové třtiny, uvidíme fotografie a videa přímo z výroby a spoustu dalšího.

2. Marketingové a obchodní modely prodeje rumu (a lihovin obecně). Toto téma bude zajímavé z hlediska naprosto odlišných kultur a ač poznatky získané na semináři u nás pravděpodobně nebudou aplikovatelné, jistě se bude jednat o nevšední a velmi zajímavý pohled na fungování exotických trhů.

3.  Domácí rumová scéna Indie, Nepálu a Filipín. Dozvíme se: jak, při jakých příležitostech a kolik rumu se v jednotlivých zemích pije, jaké jsou oblíbené koktejlové drinky, místní koktejlové recepty, jaké rumy se vyrábí (více i méně známé) a další zajímavosti.

4. Diskuse a povídání, volná debata se všemi účastníky. 

Program bude probíhat kompletně v anglickém jazyce.

V průběhu celého odpoledne bude možnost občerstvit se a ochutnat pokrmy, které se v jednotlivých zemích konzumují při posezení nad dobrým pitím :-). Catering bude zajištěn indickou, nepálskou a filipínskou restaurací.

26.3.2022 Prezentace a degustace rumů. Ochutnáme nejen vzorky, které přivezou naši zahraniční účastníci, ale i my přispějeme několika lahvemi, abychom si setkání maximálně užili. Stejně, jako první den, i druhý den bude po degustaci k dispozici indické, nepálské a filipínské občerstvení a po celou dobu trvání akce voda. Program začne v 16:00. Samotná řízená degustace zabere cca 2-3 hodiny. Po degustaci ochutnáme koktejly dle receptur našich hostů. Konec akce - bude záležet na nás, časově nebudeme nijak omezeni. Na místě bude dostatek jídla i pití :-).

Co budeme ochutnávat tentokrát

Nejznámější indické, nepálské a filipínské rumy + nás čeká malé rumové překvapení z Indie, Filipín a ČR. Celkem otevřeme cca 8 - 10 různých rumů.
Old-Monk.jpg
Khukri.jpg
Don-Papa-Cherry-Cask.jpg
Don-Papa-Rye.jpg
Don-Papa-Port-Cask.jpg
Prekvapeni.jpg

Semináře a workshop 25.3.2022 - 800 Kč

Degustace 26.3.2022 - 1 400 Kč (minimálně 8x 2cl vzorek)

- uvedené ceny jsou pro jednu osobu -

Páteční (25.3.2022) vstupné zahrnuje účast na celém programu včetně vydatného občerstvení a "bezednou" karafu vody.

Sobotní (26.3.2022) vstupné zahrnuje minimálně 8 degustačních vzorků (jeden 0,02cl vzorek od každého rumu, který budeme ochutnávat), indické, nepálské a filipínské občerstvení a "bezednou" karafu vody.

Jak se přihlásit

Na akci je možno se přihlásit pomocí formuláře níže. Do poznámky prosíme uveďte, jestli se přihlašujete na některý ze dvou dnů nebo na oba dva dny. Kapacita naší akce je omezena. Zejména na degustaci je počet účastníků limitován množstvím lahví. Platbu za účast je možno zaplatit až na místě, případně bankovním převodem nejpozději den před konáním akce. Podrobnosti budeme zasílat emailem po obdržení přihlášky. Odeslání přihlášky neznamená automatické potvrzení účasti. Všechny zájemce, kteří odeslali přihlášku, budeme informovat a případnou účast potvrzovat. Den před konáním akce budeme zasílat žádost o finální potvrzení účasti, abychom zajistili maximální kapacitu účastníků v případě, že si některý ze zájemců účast rozmyslí. V takovém případě oslovíme s nabídkou účasti zájemce na čekací listině.
KDY A KDE

Termín a adresa akce

Termín: 

25.3.2022 od 14:00 do cca 21:00

26.3.2022 od 16:00 až do pozdních večerních hodin

Místo: Smíchovská náplavka, Praha


Kontakty:

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel./WhatsApp: +420 607 237 797

Instagram: @spiritsclubcz

Spirits Club z.s., Karlovo náměstí 292/15, 120 00 Praha 2. IČ: 06281109, zapsán u Městského soudu v Praze pod s.z. L 68373. Č.ú.: 5458202002/5500.